اجاره منزل مبله تبریز- ائل گلی

اجاره منزل مبله تبریز- ائل گلی

اجاره روزانه

220,000تومان

  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (1)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (2)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (3)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (4)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (5)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (6)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (7)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (8)
  • اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی (9)

كد ملك :

 1200

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

متراژ

90 متر

شرح

 اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی 

تیم تبریز سوئیت مفتخر با ارائه مناسبترین سوئیتهای مبله هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ امکانات در شهر تبریز به شما هم میهنان عزیز خدمت رسانی کند. مسافرینی که قصد سفر به تبریز را دارند با رزرو آپارتمان های مبله میتوانند سفری با آسودگی خاطر از لحاظ تامین مکان استراحت داشته باشند. تبریز سوئیت با فراهم کردن رزرو آپارتمانهای مبله در جای جای شهر با توجه به سلیقه و دسترسی های متفاوت به منظور تامین نیازهای متفاوت مسافران عزیز بستری مناسب را ازنظر تنوع در انتخاب پیاده سازی کرده است.

موقعیت

موقعیت سوئیت

اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی – اجاره منزل مبله در تبریز

ائل گؤلی (ائل گلی) یا شاه ‌گلی یکی از مهم ‌ترین گردشگاه ‌های شهر تبریز است که در جنوب شرق آن و در ۷ کیلومتری مرکز شهر واقع شده ‌است. شاه گولی به معنی “استخر شاه” ترجمه شده است. گول در زبان ترکی به معنی استخر می ‎باشد. احداث بنای اولیه این آبگیر را به زمان پادشاهان آق قویونلو و توسعه آن را به زمان صفویه نسبت می‎ دهند.ائل گلی، شاه ‌گلی تبریز تا پیش از روی‌ کارآمدن صفویان، بزرگترین منبع ذخیره آب جهت آبیاری باغ‌ های مناطق شرقی تبریز تا دروازه تهران و تپلی‌ باغ بوده ‌است. در دوران حکومت صفویان، تمام شن و ماسه و نخاله‌ های موجود در محوطه داخلی دریاچه فعلی خالی شده و دیواره ‌ای سنگی به دور آن کشیده شد.

در دوران قاجار در پیرامون استخر ائل گلی خیابان ‌هایی جهت عبور و مرور احداث گردید و در جوار این معابر، درختان درخت تبریزی، بید مجنون و گل‌های اطلسی متعددی در چندین ردیف جهت تزئین گردشگاه و پاکی آب و هوا کاشته شد. ائل گلی در دوران پهلوی به شهرداری تبریز واگذار شد تا به یک گردشگاه عمومی تبدیل شود. سید باقر کاظمی (مهذب‌الدوله) استاندار وقت آذربایجان شرقی، نخستین تعمیرات اساسی را در محوطه این گردشگاه به انجام رسانید. در مرکز استخر ائل گلی، عمارت کلاه ‌فرهنگی هشت ضلعی وجود دارد که امروزه به ‌صورت یک تالار پذیرایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و به کاخ ائل گلی مشهور است. این بنا پیشتر ساختمانی خشتی بود که در سال 1346 تخریب گشت و با همت شهرداری تبریز و استانداری، جای خود را به یک ساختمان زیبا و مقاوم داد.

ویژگی ها

 امکانات سوئیت

ائل گلي- طبقه همکف

اين واحد طبقه اول از يك ساختمان دو و نيم طبقه مي باشد. با چشم اندازه منظره ي زيباي باغ و پارك ائل گلي

موقعيت واحد در كوچه نبوده و سر خيابان اصلي است. دسترسي عالي به ميدان ائل گلي و فاصله ي پياده ي كمتر از ٥ دقيقه از مزاياي اين واحد مي باشد.

منزل تك خوابه بوده و داراي يك تخت دو نفره مي باشد.

سرويس حمام و دستشويي واحد مجزا مي باشد

سرویس ايراني و حمام ايراني و وان 

آشپزخانه بزرگ و مستقل و كامل ام دی اف  بوده و وسايل آشپزي مهيا مي باشد.

اين منزل سراميك و كامل فرش بوده و داراي مبل ٨ نفره مي باشد.

ظرفيت واحد ٢ الي ٦ نفر می باشد.

بسته به تعداد مسافر يك نيم طبقه ي بالاي ساختمان كه داراي تخت دو نفره، يخچال و تلويزيون و تراس با ويوي عالي مي باشد در اختيار مسافران با تعداد نفرات بالا قرار داده مي شود.  

اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی – اجاره منزل مبله در تبریز

دیگر سوئیت ها

برای دیدن سایر سوئیت های مشابه  اینجا کلیک کنید. 

اجاره منزل مبله تبریز ائل گلی – اجاره منزل مبله در تبریز

نقشه املاک

سوئیت های مشابه

اجاره آپارتمان مبله در تبریز